Historie klientów

Historie klientów

29 września, 2022 2023-08-26 17:14
Maria i jej domki na Pomorzu

Zaczęło się od trzech małych domków z drewna, wybudowanych przez męża w wolnej chwili, pomiędzy pracą, a życiem rodzinnym.  Nic nie przychodzi łatwo – 3 domki to był początek. Najpierw z myślą o znajomych, a później znajomych znajomych – i tak się zaczęło. Poza domkami, których obecnie jest 25 doszedł jeszcze trzypiętrowy pensjonat i dwa mieszkania w kamienicach. – Sporo tego, czasem brakowało sił, czasu, ale nigdy nie brakowało chęci. Wspomina Pani Maria. Aplikacja Comnata.pl, którą mogła testować w ramach pilotażu okazała się strzałem w 10! -Teraz wszystko jest uporządkowane, nie noszę zeszytu, nie stresuję się telefonami i tym czy na pewno zapisałam co, gdzie i kiedy – wszystko mam pod kontrolą! Polecam!

Krystian i górskie apartamenty

Nie ma nic piękniejszego niż wschód słońca w polskich górach – tak swoją historię rozpoczyna Krystian. Kiedyś wynajmował turystom swoje mieszanie, a sam mieszkał w tym czasie u rodziców. Potem jednak, powiększając bazę obiektów namówił na wynajem również rodziców i razem z nimi postanowił stworzyć rodzinną firmę opartą o wynajem nieruchomości. Krok po kroku. Powoli budował swoje góralskie imperium – zawsze z notesem przy boku – bo może ktoś zadzwoni. Potem zaczął już wprowadzać wszystko w arkusz kalkulacyjny – nie było łatwo. Tabelki rozjeżdżały się i kasowały. – Z trudem zapisywałem sto tysięcy wersji dziennie. Miałem dosyć. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w pilotażu Comnaty.pl i przetestować to, co za chwilę wywoła rewolucję w życiu branży turystycznej – warto skorzystać!

Zenon z Mazur

-Wiem, że mój kolega z pilotażu chwalił góry. A ja powiem przewrotnie – nie ma jak Mazury. Tutaj przyszło testować mi aplikację Comnata.pl. Wywróciła moje życie do góry nogami. Niezwykła sprawa! Moja historia? Prosta! Najpierw jeden domek, potem już dwadzieścia domków. Myślę o kolejnej sporej inwestycji. Nie zamierzam spoczywać na laurach. Tym bardziej teraz. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości co do Comnaty to muszę je rozwiać. Aplikacja jest intuicyjna, a te wydruki! Wow! Rewelacja! Codziennie szykuję dla moich pracowników informację na temat nowych rezerwacji, przyjazdów i wyjazdów. Aha i jasno wiem, kto zapłacił, kto nie zapłacił i ile wynosi zaliczka. 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji sprawdź: Cenniki | Regulamin | Bezpieczeństwo | Polityka Prywatności | kontakt@comnata.pl

Dark

Light

Dark

Light